Įdomus susitikimas

Antradienio popietę į Lazdijų mokyklą-darželį ,,Vyturėlis“ atvyko mūsų krašto rašytoja Aldona Mikalonienė. Ji pristatė vaikams naują eiliuotą pasaką ,,Vilkas uodegą prišalo“. Į susitikimą su rašytoja susirinko pailgintų grupių 1-2 klasių mokiniai.

Rašytoja vaikams pasakojo savo vaikystės prisiminimus, kur gimė, augo, gyveno. Prisiminė, kaip būdama maža mėgo klausytis mamytės sekamų pasakų. Ypač patiko pasaka ,,Vilkas uodegą prišalo“. Todėl remdamasi šia pasaka, ji sukūrė ir išleido eiliuotą pasakų knygą vaikams. Rašytoja labai įdomiai ir vaizdžiai sekė mokiniams pasaką, uždavė klausimų. Vaikai taip pat pateikė jiems rūpimų klausimų rašytojai.

A. Mikalonienė daugiau rašo suaugusiems, o vaikams yra išleidusi tik dvi eiliuotų pasakų knygas. Rašytoja ragino vaikus draugauti su knygomis, nes knyga – žinių šaltinis ir malonus užsiėmimas.

Pailgintų grupių mokytojos Gintarė Raškauskienė ir Diana Pupininkienė