Gyvename su pasaka

Lazdijų mokyklos- daželio „Vyturėlis“ „Boružiukų“ grupės vaikučiai bei jų auklėtojos visą savaitę domėjosi knygelėmis: skaitė įvairiausias pasakas, susipažino su pasakų veikėjais. Savaitės temos įtvirtinimui penktadienį ( 2014-11-07) apsilankė Lazdijų miesto vaikų bibliotekoje, kur juos noriai priėmė bibliotekininkė Žana Černiauskienė.

Čia vaikučiai galėjo pamatyti įvairias knygeles, jas pavartyti, pačiupinėti, palyginti vieną su kita. Susidomėję apžiūrinėjo iš knygelių pagamintą namelį, kėdutes, staliuką. Bibliotekininkė pirštininėmis lėlėmis vaikučiams vaidino Selemono Paltanavičiaus pamokančią pasakėlę „Kartą gyveno dėdė debesėlis“. Vaikučiai įdėmiai klausėsi, vėliau žaidė judriuosius žaidimus, galėjo vaidinti su lėlėmis.

Susitikimo pabaigoje vaikučiai bei jų auklėtojos aplankė bibliotekoje veikiančią mūsų mokyklos-darželio ikimokyklinukų ir piešmokyklinukų parodėlę iš antrinių žaliavų.

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Audronė Piličiauskienė