Gera, linksma ir smagu, kai visa šeima kartu

Gegužės 15 d. „Paukštelių“ grupė minėjo Tarptautinę šeimos dieną. Vaikai pakvietė ne tik mamytes ir tėvelius, bet ir senelius.

Šventę pradėjime šeimų prisistatymu – vaikai, padedami tėvelių, papasakojo, ką jų šeimos mėgsta veikti laisvalaikiu, pristatė savo šeimos vertybes. Vaikučiai, atsidėkodami už meilę, rūpestį ir šilumą, dovanojo gražiausius posmus, dainas ir šokius. Visi kartu ant žalių medžio formos lapelių surašė šeimose puoselėjamas vertybes. Vėliau lapeliais papuošė šeimos vertybių medį. Kruopščiai visą savaitę vaikų ruoštos dovanėlės ir gražūs žodžiai graudino ir šildė artimųjų širdis.

Taigi drąsiai galima sakyti: gera, linksma ir smagu, kai visa šeima kartu!

Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Odeta Jaciunskienė