Gera ir smagu sportuoti su Olimpiuku

Rugsėjo 23 dieną Lazdijų mokyklos-darželio ,,Vyturėlis“ kieme sportavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikučiai ir jų tėveliai. Sportuoti visus kvietė kiškiukas Olimpiukas (Ramunė Žukauskienė), Pepė Ilgakojinė (Jurgita Burbienė) ir pedagogės. Šventę pradėjome sportine mankštele. Vaikučiai su Olimpiuku skaičiavo olimpinius žiedus,  prisiminė olimpinių žiedų spalvas. Susirinkusius pasveikino direktorė Loreta Jurkonienė. Padarę mankštelę vaikučiai ir tėveliai dalyvavo įvairiose estafetėse, kuriose naudojami olimpinių sporto šakų elementai. Visi renginio dalyviai išbandė taiklumą, mėtydami kamuoliukus į spalvotas pintines, lėkščiasvydį, šuoliukus per barjerus, tinklinį, lindimą tuneliu, parašiuto ir tamprios juostos galimybes. Dalį sportinio inventoriaus įsigijome specialiai šiam renginiui, nes laimėjome projekto ,,Olimpinė karta“ finansavimą. Esame dėkingi projekto ,,Olimpinė karta“ organizatoriams.
Šventės pabaigoje vaikučiai buvo vaišinami obuoliais.

Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo programą Rasa Sukackienė