1a klasės mokiniais kartu su mokytojomis Daiva Malinauskiene ir Asta Slančiauskiene vykdo tarptautinį eTwinning projektą  „Gelbėkime savo planetą“.

Projektas skirtas aplinkosaugos įgūdžių lavinimui, švarios aplinkos puoselėjimui, tvaraus gyvenimo būdo propagavimui. Mūsų projekto tikslas – kad mokiniai apmąstytų savo vartojimo elgseną, ieškodami tvarių alternatyvų įvairiose gyvenimo srityse ir gyventi pagal šiuos principus.

Projekto metu išbandysime patys ir kitus kviesime išbandyti tvaresnį gyvenimo būdą – pirkti šviežius produktus iš vietinių ūkininkų, apsilankykite parduotuvėse, kuriose produktai parduodami be pakuočių, keistis namų apyvokos reikmenimis ir daiktais bei dalyvaukite aplinkos tvarkymo renginiuose.

Projekte taip pat dalyvauja mokiniai iš Rumunijos, Turkijos, Portugalijos, Graikijos ir Ispanijos.

Pirmoji projekto veikla – susipažinti. Todėl mokiniai, padedami tėvelių, fotografavo Lazdijus, mokytoja Daiva sudėjo į pristatymą, kuriuo pasidalinome su partneriais. Taip pat rinko nuotraukas apie gražiausias Lietuvos vietas, o mokytoja Asta paruošė pristatymą, kuriuo pasidalijo eTwinning platformoje. Jau sutartas internetinio susitikimo laikas, kurio metu prisistatysime ir susipažinsime su savo partneriais iš užsienio.