Europos Judumo savaitė

Europos Judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16–22 dienomis. 2019 metų Europos Judumo savaitės tema – Žingsniuokime kartu. Nuolatinis judėjimas padeda išlaikyti sveiką širdį ir kūną.

Judumo savaitė vyko ir mūsų mokykloje-darželyje „Vyturėlis“, kurios metu ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikai ir mokytojai dalyvavo įvairiose judėjimo veiklose: pasakų herojų pravedamoje rytinėje mankštoje. Vėliau vaikai pagal savo galimybes ėjo, bėgo miesto parko takais, lenktyniaudami su vėju. Visi žaidė judriuosius žaidimus su spalvotais kamuoliais. Taip pat dalyvavo sporto šventėje, kurios metu „Olimpiukas“ ir mokytojos organizavo grupių vaikams ir tėveliams sportines rungtis. Visi Judumo savaitės dalyviai patyrė daug džiugių emocijų, tapo linksmesniais, sveikesniais.

Mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas