Mūsų darželio ,,Drugelių,, grupės vaikučiai , kartu su mokytojomis, džiaugiasi užsimezgusia  draugyste su Marijampolės lopšelio – darželio ,,Rasa‘‘, ,,Lašelių‘‘ grupės vaikučiais ir jų mokytojomis. Tos pačios amžiaus grupės ugdytiniai labai greitai atrado bendrą ryšį.

Naujųjų draugų dėka pažinome suvalkiečių etnografinio regiono kultūrą, kuri turtinga tik savam kraštui būdinga tarme. Susipažinome su tradiciniais jų papročiais.

Mūsų ugdytiniai deklamavo eilėraštį dzūkiška tarme, dainavo dainą ,,Obuoliukas“, mokytojos pristatė vykdomą projektą ,,Obuolio diena“.

Naujieji draugai mums sudainavo pasisveikinimo dainelę ,,Čia mano darželis“, vaidino pasaką ,,Moliūgėlio ragautuvės“, kartu minėme mįsles.

Plėtodamos ryšius su socialiniais parneriais dalinamės gerąja patirtimi, ugdome vaikų socialines kompetencijas. Bendradarbiavimas padeda paįvairinti, tobulinti ir gerinti ugdymosi turinį bei kokybę. Savo pasirodymais, gyvu bendravimu, vaikai išreiškia save, įgyja naujos patirties.

Ateityje planuojame organizuoti bendras vaikų kūrybinių darbų parodėles, dalintis įvairių projektų patirtimis.