Edukacinė veikla ,,Paskaityk man, mama“

„Paskaityk man, mama, pasaką“ – tikriausiai dažnai išgirsta kiekviena mama iš savo vaiko. Kas gali būti vaikui mieliau už mamos skaitomą pasaką.

Vasario 13 d. „Kiškučių“ grupės mokytojos Rima Kunigiškienė ir Gitana Marcinauskienė vedė edukacinę veiklą „Paskaityk man, mama“.

Į svečius  pasikvietėme Adelės ir Kajaus mamytes paskaityti vaikams pasakėlių. Pirmiausiai vaikai pasisveikino su mamytėmis, po to mokytoja Rima Kunigiškienė papasakojo  vaikams apie tai, kaip senovėje žmonės daug dirbo ir dirbdami kūrė pasakas. Paklausinėjo vaikų kokios pasakos jiems labiausiai patinka, kokių pasakų būna? Vaikai sužinojo, kad pasakų yra labai įvairių- stebuklinės, pasakos be galo, gyvulinės ir daug kitų. Vaikus taip pat aplankė jų draugas kiškutis, vaikai spėliojo iš kokios jis pasakos. Mokytoja Gitana Marcinauskienė supažindino vaikus su naujomis pasakų knygelėmis.

Vaikai nekantraudami laukė mamų sekamų pasakų. Mamos vaikams paskaitė po dvi pasakėles, vaikai susidomėję klausėsi.

Po to, vaikai, atsidėkodami mamytėms, suvaidino pasaką „Ropė“.

Vaikai, įsitraukdami  į bendrą veiklą su mamomis,  jaučiasi svarbūs ir ypatingi. Atsisveikindami su mamomis, padėkojome, kad surado noro ir laiko pabūti kartu su vaikais ir parodyti jiems savo meilę ir dėmesį.

Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Rima Kunigiškienė