Džiaugiamės rudenėlio grožiu ir jo gėrybėmis

Ruduo yra ryškus savo spalvomis, dosnus savo gėrybėmis. Norėdami kuo ilgiau pasidžiaugti rudens spalvomis ir jo dovanotomis gėrybėmis, mūsų mokyklos-darželio ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių vaikučiai spalio 9-10 dienomis dalyvavo respublikiniame kūrybiniame projekte ,,Rudens MANDALA“, kurį organizavo Jurbarko rajono Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla. Šio projekto tikslas yra kuo arčiau vaikus supažindinti su rudeniu, jo grožiu, teikiamomis gėrybėmis.

Vykdydamos projektą auklėtojos suteikė vaikams žinių apie rudens gėrybes, aptarė jų išvaizdą, naudingas savybes, skatino vaikučių išradingumą, kūrybiškumą bei saviraišką, lavino smulkiąją motoriką, tarpusavio bendravimą, skatino savo ugdytinių fizinį aktyvumą, stiprino sveikatą gryname ore. Mandalas vaikučiai dėliojo iš pačių surinktos gamtinės medžiagos, tėvelių atneštų rudens gėrybių.

Savo sukurtomis mandalomis vaikučiai papuošė įstaigos kiemą, tad visi kartu galėsime džiaugtis rudenėlio grožiu ir jo gėrybėmis.

Auklėtoja Ramunė Žukauskienė