Dovanų ir staigmenų metas

Smagu prisiminti ką tik praėjusias šventes- Kalėdas ir Naujuosius metus. Tik darželyje ar mokykloje gali pasigirti draugams ką veikei per atostogas, kokiomis dovanomis pradžiugino Kalėdų senelis. Kol nesibaigė kalėdinis laikotarpis, tai ir staigmenų, ir dovanų dar galima sulaukti.

Staigmeną darželinukams paruošė teatro „Vyturėlis“ mažieji artistai. Jie suvaidino A. Karosaitės pjesę „Snieguolė ant Dėmesio blakstienos“. Ikimokyklinių ir priešmokyklinės grupių vaikai susidomėję žiūrėjo, kaip Šilėnų girios gyventojai laukė Kalėdų švenčių, ir stengėsi išsiaiškinti, kuris žvėrelis nusipelnė didžiausios dovanos. Daugelis vaikų nutarė, kad šauniausia buvo lapė Monika, tačiau dovanų reikėtų visiems žvėreliams. Vaikams ypač patiko, kad spektaklio metu visi žvėreliai dainavo ir šoko- lapė Monika švenčių proga sumanė paruošti šventinį miuziklą. Kad artistams sektųsi įvaldyti ir žodį, ir dainą, juos ruošė ne tik būrelio vadovė Aušra Tamkevičienė, bet ir muzikos mokytoja Asta Slančiauskienė.

Artistai džiaugėsi, kad jų dovana taip pradžiugino darželinukus. Darželinukai taip pat neliko skolingi artistams- apdovanojo juos saldainiais. Šį žiemos rytmetį prisimins ir darželinukai, ir mokinukai.

Šventės praeina, tačiau lieka prisiminimai. Mokėkime juos branginti ir dovanoti kitiems.

Mokytoja metodininkė Aušra Tamkevičienė