Dalijomės patirtimi su kolegėmis

2018-11-15 Lazdijų mokyklos-darželio „Vyturėlis“ mokytojos Gitana Kolkienė, Jūratė Cibulskienė, Vilma Čepanonienė ir muzikos mokytoja Asta Slančiauskienė vedė seminarą rajono mokytojams „IKT ir programavimas pradiniame ugdyme“. Mokytojos supažindino, kaip ruošti užduotis pamokoms naudojant programas „Mentimeter“, „Mindly“, „Creative card“, „Quiver“. Supažindino, kaip pamokose mokant programavimo pagrindų panaudoti edukacinį robotuką-bitę. Taip pat supažindino su programavimo ir kodavimo metodu, kaip paprastai ir smagiai vaikams tai pateikti, sudominti, naudojant internetinę platformą Code.org, žaidimus „Scotie Go“ ir „Lego WeDo“. Supažindino koleges su naujais inovatyviais mokymo metodais, kurių taikymą stebėjo ir išbandė „Erasmus+“ projekto „Būk kūrybiškas su Erasmus“ susitikimų šalių partnerių mokyklose. Džiugu, kad į seminarą atvyko nemažas būrys mokytojų, norinčių paįvairinti savo pamokas naudojant IKT priemones.

Mokytoja metodininkė Jūratė Cibulskienė