„Dainų dainelė“ – išbandymas kiekvienam

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė” tai ilgametes tradicijas turintis šalies muzikinis renginys. „Dainų dainelė“ siekia puoselėti dainavimo kultūrą, skatinti gabių vaikų meninę saviraišką, atrinkti geriausius šalies jaunuosius solistus ir vokalinius ansamblius. Dar nuo 1974 m. rengiamas ,,Dainų dainelės“ konkursas į profesionalaus muziko kelią atvedė jau ne vieną šiandien žinomą Lietuvos dainininką. Taigi, šiemet konkursas švenčia savo 40-metį.

2014 sausio 8 dieną Lazdijų Meno mokykloje vyko rajoninis ,,Dainų dainelės“ konkurso turas, kuriame dalyvavo 15 jaunųjų atlikėjų. Geriausiai pasirodę atlikėjai buvo atrinkti atstovauti mūsų rajonui zoniniame ture Varėnoje. Šią teisę iškovojo ir mūsų mokyklos -darželio ansamblis, vadovaujamas vyr. mokytojos Eglės Malinauskienės. Sveikiname juos ir linkime sėkmės Varėnoje.

Vyr. mokytoja Asta Slančiauskienė