Vasario 15 d. Lazdijų mokyklos-darželio „Vyturėlis“ pradinukai ir jų mokytojos rinkosi į šventę „Būk pasveikinta, Lietuva!“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 106-osioms metinėms paminėti. Skambias dainas susirinkusiems dovanojo 3 klasės mokiniai. Šventę puošė folkloro ansamblio „Dzūkuciai“ ir tautinių šokių „Sukucis“ mokinių šokiai. Šio renginio metu vyko ir raiškiojo skaitymo konkursas, kuriame dalyvavo po vieną atstovą iš kiekvienos klasės. Konkurso nugalėtoja tarp 1 – 2 klasių skaitovų tapo 1 klasės mokinė Urtė Kreizaitė (mokytoja Gitana Kolkienė), o  3-4 klasių grupėje nugalėtoju išrinktas 3 klasės mokinys  Joris Uzdila (mokytoja Jūratė Cibulskienė).

Mes šiandien turime daug – laisvą Lietuvą. Kokia ji bus, priklauso nuo mūsų. Tad puoškime tėvynę savo gražiais žodžiais ir darbais. Ačiū visiems dalyviams.

Mokytoja Jūratė Cibulskienė