Bendra ketvirtokų ir „Pelėdžiukų“ pamoka

Gruodžio 18 dieną 4a klasės mokiniai ir jų mokytoja į bendrą pamoką pakvietė priešmokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukai“ vaikus ir auklėtojas.

Pamokos pradžioje prisiminėme žiemos požymius, pasiskirstėme į grupeles ir aptarėme, kaip pagaminsime sniego senį iš popieriaus, juk iš sniego nulipdyti negalima, šiandien sniegas nelimpa. Smagiai nusiteikę, vyresniųjų draugų padedami, būsimi pirmokėliai iš popieriaus kirpo delniukus ir iš jų formavo sniego senį. Visi stengėsi dirbti kruopščiai ir draugiškai. Užbaigę darbą, pasidžiaugėme dviem gražiais besmegeniais. Pamokos pabaigoje vieni kitus pasveikinome su artėjančiomis šventėmis, įteikėme dovanėles, visi kartu pašokome linksmą šokį apie Kalėdų senelio  dovanas.

Draugiškai mokytis buvo taip smagu, kad net nejautėme kaip pralėkė 45 pamokos minutės. Nutarėme, kad šis susitikimas ne paskutinis. Juk taip puikiai praleidome laiką kartu!

Mokytoja metodininkė Gitana Kolkienė