Gegužės 27 dieną Lazdijų mokyklos-darželio „Vyturėlis“ anglų kalbos mokytoja Virginija Krokininkaitė-Jarutienė ir robotikos mokytoja Asta Slančiauskienė suvienijo jėgas ir vedė atvirą integruotą anglų kalbos ir robotikos pamoką „STEM in English“ 2a klasėje. Pamokos tikslas- pasitelkiant naująsias technologijas ugdyti mokinių motorinius, loginius, klausymo, bei kalbėjimo įgūdžius.

Pamokos metu mokiniai, naudodamiesi pateikta medžiaga ir turimomis žiniomis, dirbdami poromis ir grupėmis žiūrėjo vaizdinę medžiagą apie jūros gyventojus, sužinojo jų pavadinimus anglų kalba ir užduotyse atpažino bei sujungė žodžius su paveikslėliais. Dirbdami poromis prisiminė būdvardžių laipsniavimą anglų kalboje ir  pritaikė užduotyje. Po to naudodami Lego WeDo 2.0 konstruktorius konstravo ir programavo robotą ryklį, kuris plaukdamas atliko įvairius judesius. Mokiniai labai džiaugėsi galutiniu rezultatu, o mokytojos jų motyvacija ir užsidegimu.