Anglų kalbos konkursas „Pakalbėkime angliškai“ („Let‘s talk in english“)

Mūsų mokykloje – darželyje gyvenimas virte verda. Vos pirmam šių metų mėnesiui įpusėjus, sausio 16 dieną,  trečių ir ketvirtų klasių mokinukai dalyvavo anglų kalbos konkurse „LET‘S TALK IN ENGLISH“.

Konkurso tikslas- suteikti galimybę mokiniams atskleisti įgytas anglų kalbos žinias, ugdyti mokinių domėjimąsi užsienio kalba, skatinti  kūrybinių gebėjimų plėtojimą ir, žinoma, atrinkti mokinius, vyksiančius į užsienio šalį pagal COMENIUS projektą ,,AŠ MYLIU SAVO SENELIUS“.

Konkurse dalyvavo 11 mokinių. Pristatę konkurso vertinimo komisijai namuose anglų kalba parašytą rašinėlį „I love my grandparents“ , mokiniai atliko klausymo užduotį.  Po to mokiniai dalyvavo rimčiausiame išbandyme – pokalbyje anglų kalba.  Vertinimo komisija  džiaugėsi visų dalyvavusiųjų drąsa, pasitikėjimu savimi, įdėtu darbu ruošiantis konkursui  ir, žinoma, labai geromis užsienio kalbos žiniomis.

Nors visi dalyviai įdėjo daug pastangų ruošdamiesi konkursui, tačiau  vertinimo komisija turėjo išrinkti keturis geriausiai pasirodžiusius mokinius. Laimėtojai buvo  apdovanoti  Lazdijų mokyklos – darželio „Vyturėlis“ diplomais bei teise vykti į užsienio šalį (nemokamai) pagal COMENIUS projektą ,,AŠ MYLIU SAVO SENELIUS“. Sveikiname Juos ir linkime sėkmės!

I vieta – Jonė Cibulskaitė 4a klasė.

II vieta – Augustė Mocejūnaitė 3a klasė.

III vieta – Aurelijus Ragažulis 4b klasė.

IV vieta – Titas Gervelis 4a klasė.

Mokytoja metodininkė Gitana Kolkienė

Anglų kalbos mokytoja Rasa Kardokienė