Amsis svečiuose “Vasarą sutikime saugiai”

Lazdijų mokykloje-darželyje “Vyturėlis” lankėsi policijos bičiulis Amsis bei Lietuvos automobilių kelių direkcijos ir Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Lazdijų rajono policijos skyriaus pareigūnės. Jos supažindino priešmokyklinio amžiaus vaikus su pagrindiniais pėsčiųjų kelio ženkais, šviesaforo spalvomis ir jų reikšmėmis, kaip reikia saugiai pereiti pėsčiųjų perėją Vaikai dalyvavo viktorinoje, kurios metu įtvirtino žinias apie tinkamą elgesį kelyje, gatvėje, kieme. Už teisingus atsakymus vaikai gavo dovanų atšvaistus, pakabukus su Amsiu, pradinukai – liemenes.

Renginio pabaigoje Amsis ir pareigūnės pagyrė vaikus už žinias, nusifotografavo bendrai nuotraukai ir palinkėjo saugiai sutikti vasarą.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Astutė Stankevičienė