4 b klasės mokiniai su mokytoja Vilma Čepanoniene vykdo tarptautinį eTwinning projektą „100 šypsenų“.

Mokyklos – mažos visuomenės. Jos atlieka aktyvų vaidmenį ruošiant asmenis, kurie yra visuomenės pagrindas, ateičiai. Įgyvendindami projektą „100 ŠYPSENŲ“ suaktyvinsime mokinių tarpusavio supratimą ir bendradarbiavimą, vykdydami įvairias veiklas. Šiuo projektu siekiame, kad mokymasis taptų įdomus, konkretus ir nuolatinis, gerbiant individualius skirtumus teigiamoje mokyklos atmosferoje, kurią sukursime užtikrindami aktyvų mokinių dalyvavimą ugdymo procese, išlaikydami pagarbos, tolerancijos ir empatijos jausmus.

Projekte taip pat dalyvauja mokiniai iš Rumunijos, Turkijos, Portugalijos, Graikijos, Šiaurės Makedonijos ir Bulgarijos.